Design

Podstawowym elementem sukcesu Twojej strony jest odpowiedni projekt graficzny, wiele firm wykonuje strony “na hura”, po otrzymaniu wstępnych założeń od klienta jak ma wyglądać strona.

Wychodzimy z założenia, że lepiej jest na początku przygotować projekt graficzny strony i na tym etapie wprowadzać poprawki, niż potem na realnej wersji strony.

Takie podejście do sprawy budowania strony pozwoli zdecydowanie zaoszczędzić czas Tobie jak i wykonawcy strony oraz pozwoli to na popełnienie mniej błędów komunikacyjnych i końcowy odbiór strony nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Proces współpracy​

Jak wygląda proces współpracy przy tworzeniu projektu?

01

Rozmowa oraz analiza

Na tym etapie poznajemy Twój biznes, aby dowiedzieć się jakie kluczowe elementy powinny znaleźć się na stronie. Analizujemy również działania Twojej konkurencji i wspólnymi siłami opracowujemy Twoje przewagi oraz jakie elementy powinny być w Twoim projekcie.

02

CZAS NA PROJEKT!

Wszystkie informacje zebrane, czas zabrać się za projektowanie. Na tym etapie tworzymy strukturę Twojej strony oraz jej wygląd. W trakcie tworzenia projektu organizujemy spotkania, aby omówić postępy i wprowadzać poprawki na bieżąco.

03

ZAKOŃCZENIE

W tym momencie właśnie zakończyliśmy prace nad projektem, czas przełożyć projekt w stronę internetową! Możesz skorzystać z naszych usług i wdrożyć projekt lub skorzystać z innego wykonawcy.

Sprawdź nasze inne usługi

DEVELOPMENT

Stworzymy dla Ciebie taką stronę z której obydwoje będziemy mogli się pochwalić. Twoja www musi się dobrze prezentować, ale przede wszystkim musi być skuteczna i przyciągać uwagę Twoich przyszłych klientów.

SUPPORT

To usługa, która może być kontynuacją współpracy, ale możemy też zaopiekować się Twoją www, zbudowaną przez kogoś innego. Pakiet opieki polega na monitoringu, bieżącym utrzymaniu i zapewnienia bezpieczeństwa stron internetowych.