Projekt gotowy?
Świetnie!

Development polega na przełożeniu projektu graficznego na stronę internetową. Strony, które realizujemy oparte są o WordPressa.

Proces współpracy​

Jak wygląda proces współpracy podczas wprowadzania projektu?

01

Konfiguracja serwera oraz WordPressa

Przed rozpoczęciem programowania, przeprowadzamy wszelkie niezbędne konfiguracje, które pozwolą zachować bezpieczeństwo strony oraz jej poprawne działanie.

02

CZAS KODOWAĆ!

Przygotowaliśmy wcześniej projekt czas zacząć go wdrażać. Możesz również przyjść do nas z własnym projektem realizowanym przez kogoś innego. Na tym etapie informujemy Cię o postępach prac na stronie.

03

TESTY, TESTY, TESTY

Wszystko zostało zrealizowane tak jak miało być, czas na testy. Na tym etapie sprawdzamy między innymi kwestie optymalizacyjne, poprawność działania wszelkich funkcjonalności i sprawdzenie czy nie występują jakieś błędy. Zanim strona zostanie opublikowana sam najpierw będziesz mógł sobie ją przeklikać.

04

ZAKOŃCZENIE

Strona jest gotowa do odwiedzenia przez użytkowników, czas ją włączyć! Przekazujemy Tobie wszelkie dostępy do kokpitu, przeprowadzamy szkolenie z obsługi strony oraz pozostajemy w stałym kontakcie za pośrednictwem aplikacji Slack, gdyby pojawiły się jakieś pytania jesteśmy dla Ciebie dostępni.

DLACZEGO WORDPRESS?

Przede wszystkim jest to najpopularniejszy system do zarządzania treścią na świecie.

Jest on prosty w obsłudze również dla osób nietechnicznych.

Posiada możliwość rozwijania oraz skalowania strony – wordpress sprawdzi się idealnie dla firmy o niskim budżecie jak i dla dużych firm z bardziej zaawansowanymi potrzebami

SZKOLENIE Z OBSŁUGI STRONY

Jeśli do tej pory nie znałeś WordPressa, zorganizujemy szkolenie na, którym pokażemy jak w prosty sposób możesz edytować treści. Ze szkolenia również zostanie stworzone nagranie, abyś mógł w dowolnej chwili do niego wrócić.

Sprawdź nasze inne usługi

DESIGN

To usługa, która ma na celu zaprojektowanie Twojej przyszłej strony www. Dzięki wspólnym rozmowom oraz naszemu doświadczeniu, Twoja strona będzie profesjonalna oraz spójna z Twoją marką.

SUPPORT

To usługa, która może być kontynuacją współpracy, ale możemy też zaopiekować się Twoją www, zbudowaną przez kogoś innego. Pakiet opieki polega na monitoringu, bieżącym utrzymaniu i zapewnienia bezpieczeństwa stron internetowych.