Support

Nasi klienci uwielbiają z nami współpracować!

Dopasowane-do-potrzeb

Stworzone z myślą o Twojej marce.

Nakierowane-na-cel

Stworzone aby osiągać cele biznesowe.

Proste-w-obsłudze

Dodawaj i edytuj strony bez kodowania.

Cel

Celem jest zapewnienie ciągłości i jakości działania twojej strony internetowej oraz zwiększenie satysfakcji użytkowników poprzez profesjonalne wsparcie techniczne, regularne aktualizacje i optymalizację.

Co zyskujesz?

Profesjonalne wsparcie techniczne, regularne aktualizacje i zabezpieczenia strony, co utrzymuje ją w optymalnym stanie i chroni przed zagrożeniami. Dodatkowo, otrzymasz korzyści takie jak monitorowanie wydajności, analiza danych i wsparcie w optymalizacji, co przekłada się na lepszą jakość strony i zadowolenie użytkowników.

Czas trwania wsparcia.

3/6/12 miesięcy.

Dlaczego warto?

Kupno pakietu na support strony u nas zapewnia profesjonalne wsparcie techniczne oraz regularne aktualizacje i zabezpieczenia, co utrzymuje witrynę w optymalnym stanie i chroni ją przed zagrożeniami. Dodatkowe korzyści to monitorowanie wydajności, analiza danych i wsparcie w optymalizacji, co przekłada się na lepszą jakość strony i zadowolenie użytkowników.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ważne pytania wymagają prostych odpowiedzi

Jak długo trwa wsparcie?

Oferujemy wsparcie na 3/6/12 miesięcy.

Ile to kosztuje?

Pakiety dopasujemy do Twoich potrzeb, na tej podstawie wycenimy pracę.

Kiedy będziemy mogli zacząć?

Jeśli jesteś już naszym klientem to zaczynamy od razu po podpisaniu umowy. Jeśli dopiero do nas trafiłeś, przeanallizujemy Twoją stronę oraz potrzeby i w ciągu 3 dni będziemy mogli zacząć wsparcie.

Dlaczego powinienem wybrać CyberGrow?

Dobro Twojej strony to dla nas priorytet. Twoja strona będzie też naszą wizytówką.