POZNAJMY SIĘ! 👋

KRÓTKO O NAS

Realizujemy strony internetowe od 2020 roku, ten czas pozwolił nam na zdobycie sporej ilości doświadczenia i doskonale poznaliśmy problemy oraz potrzeby z którymi mierzą się osoby, które muszą zlecić budowę strony internetowej.

Od zawsze priorytetem było dla nas zrozumienie i kontakt z klientem, dlatego też zaprtojektowaliśmy specjalny proces współpracy, dzięki któremu klient jest na bieżąco informowany o postępach na stronie i ma on realny wpływ na realizacje projektu w obszarze graficznym.

Strony które realizujemy są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Przede wszystkim są one tworzone w oparciu o najnowsze standardy i technologie. Każdą stronę którą realizujemy klient jest w stanie samodzielnie edytować pod kątem treści. 

POZNAJ NASZ PROCES DZIAŁANIA POZNAJ NASZ PROCES DZIAŁANIA

Poznaj nasz proces działania

01

ROZMOWA & ANALIZA

Na samym wstępie umawiamy się na rozmowę, aby się lepiej poznać, poznać Twój biznes oraz omówić wszelkie niezbędne elementy dotyczące Twojej przyszłej strony.

02

PROJEKT

Gdy posiadamy już wszystkie informacje czas zabrać się do projektowania Twojej przyszłej strony. Na tym etapie aktywnie razem współpracujemy, aby finalny efekt był dla każdego zadowalający.

03

CZAS KODOWAĆ!

Projekt zrealizowany? Czas zacząć kodować. W tym momencie przenosimy makietę graficzną na realną docelową stronę. Cały czas na bieżąco informujemy Cię o postępach na stronie.

04

ZAKOŃCZENIE

Testy strony przeprowadzone, wszystko zoptymalizowane, nareszcie możesz swobodnie przeklikać samemu stronę przed opublikowaniem jej dla swojego grona odbiorców. 

CO MÓWIĄ O NAS

NASI KLIENCI